Portimao + najsłynniejsze plaże Algarve

Po wykwaterowaniu z hotelu wyruszymy do miejscowości Alcantarilha, skąd rozpocznie się nasza dzisiejsza przygoda nad Oceanem Atlantyckim. Trasa będzie niezwykle malownicza i bogata w punkty widokowe. Pierwszym przystankiem na trasie będzie miejscowość Armacao de Pera, gdzie zatrzymamy się na krótki odpoczynek i będziemy mogli podziwiać piaszczyste plaże otoczone klifami.

Po krótkiej przerwie ruszamy w dalszą podróż , aby zobaczyć to z czego słynie Algarve. Po kilkunastu kilometrach dotrzemy do niezwykłych plaż, które są znakiem rozpoznawczym całego regionu. Praia de Banagil oraz Praia de Marinha to niezwykłe wytwory przyrody. Piaszczyste plaże otoczone są wysokimi klifami, w których woda wyżłobiła liczne tunele i kaniony. Zostaniemy tutaj na chwilę aby nacieszyć się widokami i kąpielą w oceanie.

Pełni sił ruszamy w dalszą podróż do miasta Portimao, które wyjątkowo nie jest turystycznym centrum, a spokojnym miastem portowym. Nieco niżej miasta znajduje się nasz dzisiejszy cel podróży, popularna plaża Praia da Rocha. Jest to jedna z najsłynniejszych i najpiękniejszych portugalskich plaż. Będzie to kolejne miejsce dzisiejszego dnia, w którym będziemy mogli zakosztować kąpieli w wodach Atlantyku. Po odpoczynku wyruszymy rowerami do hotelu.

Wariant trasy
w kilometrach
44Łatwa
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.