San Baronto - hotel

Lokalizacja: Hotel położony jest w niewielkiej miejscowości San Baronto, leżącej w bliskiej odległości od największych i najpiękniejszych miast Toskanii w tym słynnej Florencji. Dzięki dogodnej lokalizacji możemy w pełni poznać wszystkie uroki tego niezwykłego regionu.

Pokoje: Wszystkie hotelowe pokoje urządzone zostały w prostym, charakterystycznym dla tej części Włoch stylu. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę, telewizor, sejf i telefon.

Wyżywienie: Posiłki podawane są w hotelowej restauracji, w której będziemy mogli spróbować charakterystycznych potraw toskańskiej kuchni. Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego. Kolacje składają się z 3 dań, przystawki, dania głównego oraz deseru.

Atrakcje: Do dyspozycji gości hotel oddaje zewnętrzny basen, w którym można odpocząć po rowerowych podróżach po Toskanii. Podczas kąpieli można również podziwiać niezwykłą panoramę włoskich miast. Osoby ceniące sobie dobre wino mogą spędzić wolny czas w hotelowej restauracji gdzie serwowane są najlepsze włoskie trunki.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.