Predazzo - hotel

Lokalizacja: Zapraszamy do rodzinnie prowadzonego hotelu zlokalizowanego w urokliwej miejscowości Predazzo. Niewielka odległość do tras regionu Val di Fiemme i Val di Fassa sprawiają, że jest to idealna baza dla amatorów kolarstwa szosowego.

Pokoje: Gospodarze przygotowali przytulne pokoje urządzone w typowym, alpejskim stylu. Pokoje wyposażone w łazienkę z WC, suszarkę do włosów, płaski telewizor LCD oraz telefon. Wszystkie pokoje posiadają balkon.

Wyżywienie: Na posiłki zapraszamy do hotelowej restauracji. Śniadanie podawane jest w formie bufetu, a obiadokolacje są serwowane i skłądają się z przystawki, bufetu sałatkowego oraz dania głownego (do wyboru z trzech propozycji).

Atrakcje: Po intensywnym dniu zapraszamy na relaks w hotelowej strefie wellness, w skład której wchodzą sauna, bio sauna, łaźnia turecka, wanna z hydromasażem oraz ścieżka Kneippa. Wieczory można również spędzić przy dobrze zopatrzonym barze w hotelowej tawernie lub udać się na spacer po miejscowości.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.