Portimão - hotel

Lokalizacja: Proponowany przez nas hotel położony jest w mieście Portimao, w odległości kilkuset metrów od jednej z najsłynniejszych plaż Portugalii, Praia da Rocha. Doskonała lokalizacja sprawia, że hotel jest idealnym miejscem na wypoczynek w regionie Algarve.

Pokoje: Hotel oddaje do dyspozycji gości ponad 190 pokoi, z których każdy posiada salon z wyposażoną kuchnią oraz oddzielną sypialnię i łazienkę. W pokojach znajduje się dodatkowo klimatyzacji. Większość pokoi posiada również balkony.

Wyżywienie: Zarówno śniadania jak i obiadokolacje podawane są w hotelowej restauracji w formie bufetu. Na stołach znajdziemy zarówno dobrze znane dania kuchni międzynarodowej jak i również znakomite i świeże owoce morze i ryby.

Atrakcje: Hotelowi goście mogą spędzić wolne chwile w strefie wellness, w której znajdziemy chociażby basen oraz siłownię. Ponadto bliskość do Oceano daje nieograniczone możliwości relaksu na słynnej plaży Praia da Rocha. Osoby ceniące sobie spokój i relaks mogą rozkoszować się wyśmienitym winem w hotelowym barze.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.