Ski Safari w imponującym regionie Dolomiti Superski

Dolomity ‣ Kronplatz, Cortina, Alta Badia - narciarskie giganty


 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

2 dni Kronplatz + 2 dni Alta Badia + 1 dzień Alta Pusteria/Drei Zinnen + 1 dzień Cortina

Narciarskie giganty Dolomitów - nieskończona radość szusowania w znakomitych ośrodkach Południowego Tyrolu o łącznej liczbie ponad 1000 km tras. Poznaj niezwykłą krainę łączącą tyrolskie tradycje z włoskim dolce vita!

2 dni Kronplatz + 1 dzień Alta Badia + 1 dzień Alta Pusteria/Drei Zinnen + 1 dzień Cortina

Ekscytujące ski safari w skąpanych w słońcu Dolomitach Południowego Tyrolu daje niekończące się możliwości narciarskiego szaleństwa w niepowtarzalnej atmosferze włoskiego apres-ski połączonego z tyrolską gościnnością!

Wędrówka z pochodniami

Wędrówka z pochodniami

Zapraszamy wszystkich do wspólnego wędrowania w nastrojowym świetle pochodni. Wieczorem udamy się na przyjemną przechadzkę, by zwiedzić najbliższą okolicę. Spokojne tempo spaceru, mile spędzony czas w grupie oraz puszysty, iskrzący się w świetle śnieg będą udaną propozycją na spędzenie zimowego wieczoru.

Kompleks wellness Cron4

Kompleks wellness Cron4

Po narciarskim wysiłku zapraszamy do nowoczesnego kompleksu wellness Cron4 ze strefą basenową oraz bogactwem saun. Obiekt posiada ciepły, zewnętrzny basen solankowy (temp. wody to 35°C), funpool oraz basen sportowy. Warto również zajrzeć do zewnętrznej części obiektu – jest to przepiękny ogród z uroczymi chatkami, w których znajdują się małe sauny dla 2-3 osób. Wizyta w Cron4 to gwarancja pełnego relaksu!

Wieczorne show Ogień i Lód

Wieczorne show Ogień i Lód

Naszą propozycją na ciekawy wieczór będzie niezwykłe show Ogień i Lód przygotowywane przez lokalne szkoły narciarskie. Widowisko to jest zachwycającym połączeniem brawurowych akrobacji narciarskich, wykonywanych przez najlepszych freeridowców, z efektownym tańcem ognia. Niezapomniane emocje gwarantowane! 

Lodowisko

Lodowisko

Niestrudzonych amatorów aktywnego wypoczynku zapraszamy na wieczorną jazdę na łyżwach na krytym lodowisku. Można tu pojeździć rekreacyjnie lub potrenować łyżwiarstwo szybkie - próbując swoich sił w wymagającej jeździe wokół tafli. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy.

Nocna jazda na nartach / sankach

Nocna jazda na nartach / sankach

Amatorów narciarstwa, którzy wciąż mają energię, by szusować nawet do późnych godzin wieczornych, zapraszamy na nocną jazdę na nartach w ośrodku Haunold. Zjazdy oświetlonymi nartostradami o łącznej długości ponad 8 km z pewnością dostarczą wielu emocji. Dodatkowo w ośrodku znajduje się tor saneczkowy o długości 3 km. Można więc wymienić narty na sanki i cieszyć się frajdą nocnego saneczkowania.

Loty paralotnią

Loty paralotnią

Amatorom mocnych wrażeń proponujemy skorzystanie z atrakcji ośrodka Kronplatz - lotów paralotnią. Lot paralotnią odbywa się w tandemie z instruktorem. Przed startem odbywa się krótkie szkolenie z podstawowych zasad bezpieczeństwa i obsługi paralotni. Bezkres przestrzeni, szybowanie ponad majestatycznymi górami i zapierające dech w piersiach widoki - niezwykłe przeżycia gwarantowane!

Kronplatz, Cortina, Alta Badia - najlepsze ośrodki w słonecznych Dolomitach!

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.