Narciarskie szaleństwo w otoczeniu najwyższych szczytów Europy!

Włochy, Francja, Szwajcaria ‣ Aosta - trzy kraje w zasięgu nart!


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY WYCIECZKI I CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

6 dni Val d`Aosta

Zimowy urlop w Dolinie Aosty to narciarska przygoda w renomowanych włoskich, szwajcarskich i francuskich ośrodkach, w sąsiedztwie potężnych szczytów Mont Blanc, Monte Rosa i Matterhorn.

Lot helikopterem

Lot helikopterem

Pobyt w ośrodku Courmayeur to doskonała okazja do skorzystania z widokowego lotu helikopterem. Na chętnych czekają tutaj 3 trasy do wyboru, z których każda pozwala w pełni podziwiać piękno okolicznych gór. Wybierając najdłuższy wariant, lot będzie prowadził wokół największego szczytu Alp, Mont Blanc. Niezapomniane przeżycia gwarantowane.

Wieczór w kasynie

Wieczór w kasynie

Zapraszamy do Casino de la Vallée - jednego z czterech legalnych kasyn, mających siedzibę na terenie Włoch. Obiekt zapewnia swoim gościom najwyższą jakość usług, potwierdzoną ponad 60-letnim doświadczeniem oraz bogatą ofertę różnego rodzaju gier hazardowych. Pobyt w Dolinie Aosty to rzadka okazja skorzystania z tego typu atrakcji. Wejście do kasyna nie jest możliwe w stroju typowo sportowym.

Zawody narciarskie

Zawody narciarskie

Wszystkich spragnionych odrobiny rywalizacji zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach narciarskich, które odbędą się na wyodrębnionej części stoku, na trasie dla średniozaawansowanych narciarzy. Uczestnicy otrzymają numery startowe, a czas przejazdu będzie mierzony elektronicznie. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Ice Karting - gokarty na śniegu

Ice Karting - gokarty na śniegu

W trakcie pobytu w ośrodku Breuil Cervinia, wszyscy miłośnicy szybkości i rywalizacji powinni zakosztować Ice Kartingu, czyli jazdy przystosowanymi do tego gokartami po specjalnie przygotowanym śnieżnym torze. To świetna okazja do urozmaicenia narciarskiego dnia i wspólnej zabawy w gronie rodziny i znajomych.

Aosta - wielkie ski safari w trzech alpejskich krajach: Włochy, Francja, Szwajcaria

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.