Alpejska przygoda w wysokogórskiej scenerii Lombardii

Włochy ‣ Alta Valtellina - słoneczne stoki Livigno i Bormio


 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

3 dni Cztery Doliny + 3 dni Livigno

Free Ski w słonecznej Lombardii - zapraszamy na narciarskiego sezonu do słynnego włoskiego regionu z fantastycznymi ośrodkami położonymi w malowniczej, wysokogórskiej scenerii.

4 dni Cztery Doliny + 2 dni Livigno

Free Ski w słonecznej Lombardii - na zakończenie sezonu zapraszamy do słynnej włoskiej krainy, kuszącej świetnymi ośrodkami w wysokogórskiej scenerii i bogatą ofertą après-ski.

6 dni Bormio Skipass

Kompleks narciarski Cztery Doliny znany jest z optymalnych warunków śniegowych i spokojnych, niezatłoczonych ośrodków. Dodatkową atrakcją regionu są słynne gorące źródła w Bormio, znane z leczniczych właściwości.

6 dni Alta Valtellina

Alta Valtellina to perła Lombardii - malowniczej krainy na północy Włoch, tuż przy granicy ze Szwajcarią. Program ten obejmuje ośrodki Czterech Dolin oraz słynne Livigno. Zapraszamy na ski safari we włoskim słońcu!

6 dni Livigno

Livigno - prawdziwy zimowy raj, mekka narciarzy, amatorów dobrego jedzenia, zakupów i miłośników włoskiego "dolce vita”. Tereny narciarskie rozchodzą się tu po obu stronach doliny, na nasłonecznionych zboczach na wysokościach do 3000 m n.p.m.

Kompleks wellness Bormio Terme

Kompleks wellness Bormio Terme

Kompleks termalny Bormio Terme znajduje się w sercu doliny Alta Valtellina. Na terenie obiektu dostępne są: sauna fińska, łaźnia turecka, basen termalny o wielkości 25 x 16 m i temperaturze wody ok. 28°C. Dodatkowo można tu skorzystać z solarium i pomieszczenia relaksacyjnego. Wizyta w kompleksie to idealna okazja do miłego spędzenia wieczoru i dostarczenia organizmowi potrzebnej porcji wypoczynku.

Aquagranda Livigno

Aquagranda Livigno

Centrum wellness Aquagranda jest miejscem prawdziwego relaksu, gdzie znajdziemy kilka odrębnych tematycznie części. Dostępna jest tu część sportowa Fitness and pool z basenem i siłownią, strefa Wellness & relax z kilkoma saunami, basenami z masażerami, a także zabawowa część Slide and fun ze zjeżdżalniami i specjalnymi atrkcjami dla dzieci.

Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi to jedne z najbardziej przyjemnych atrakcji zimowych, przynosząca mnóstwo radości zarówno dzieciom jak i dorosłym. Jazda psim zaprzęgiem w pięknej alpejskiej scenerii, pozwala na zacieśnienie więzi z przyjaznymi, łagodnymi psami rasy Husky, ułatwia poznanie relacji czworonogów z ich opiekunami i dostarcza pozytywnych emocji płynących z szybkiej jazdy saniami.

Kompleks wellness Bagni di Bormio

Kompleks wellness Bagni di Bormio

Antyczny kompleks wellness Bagni di Bormio powstał w 1825 roku po otawrciu drogi przez przełęcz Stelvio. W jego skład wchodzi rustykalna sauna, łaźnia turecka, biosauna, pokój relaksacyjny oraz odkryty basen. Kompleks daje niezliczone możliwości odpoczynku i relaksu po całodniowym szusowaniu na nartach.

Skutery śnieżne

Skutery śnieżne

Jest to doskonała propozycja dla osób lubiących aktywny wypoczynek z nutką adrenaliny. Można wybrać godzinną przejażdżkę po najbliższej okolicy lub też wycieczkę z wykwalifikowanym przewodnikiem. Już krótkie przeszkolenie wystarczy, aby wyruszyć w podróż po pobliskich malowniczych szlakach, rozkoszując się przy tym wspaniałym alpejskim krajobrazem.

Livigno i Bormio - alpejska przygoda w Lombardii

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.