Najlepsze trasy zjazdowe i międzynarodowa renoma słynnych szwajcarskich ośrodków

Szwajcaria ‣ narty w prestiżowych kurortach - Grindelwald, Wengen, Mürren


DOSTĘPNE  2  HOTELE  -  SPRAWDŹ  SZCZEGÓŁY  I  CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

6 dni Jungfrau

Bogaty program narciarski obejmuje prestiżowe, szwajcarskie ośrodki o niepowtarzalnej atmosferze alpejskich kurortów. Zimowy urlop dopełni wjazd kolejką zębatą na słynną przełęcz Jungfraujoch oraz otoczenie majestatycznych szczytów.

Jungfraujoch

Jungfraujoch

Wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO przełęcz Jungfraujoch jest jedną z najciekawszych atrakcji ośrodka Kleine Scheidegg - Männlichen. Na szczyt (3.454 m n.p.m.) prowadzi najwyżej położona kolejka zębata w Europie. Można tutaj odwiedzić pałac lodowy z niezwykłymi rzeźbami oraz obserwatorium astronomiczne Sphinx. Ta podniebna kraina wiecznego śniegu na długo zapisze się w pamięci!

Trasy saneczkowe

Trasy saneczkowe

Na pełne emocji saneczkowanie zaprasza ośrodek Kleine Scheidegg - Männlichen. Znajduje się tu ponad 30 km tras saneczkowych, z których najpopularniejsze są 2 trasy: odcinek Kleine Scheidegg - Brandegg - Grindelwald oraz niemal 10-kilometrowa trasa łącząca stacje Männlichen, Holenstein i Grindelwald. Dzięki licznym serpentynom i urozmaiconym zjazdom, trasy saneczkowe są doskonałą alternatywą dla narciarstwa.

Szaleństwo w najlepszych szwajcarskich ośrodkach - Grindelwald, Wengen, Mürren

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.