San Giovanni - hotel

Lokalizacja: Livigno
Zapraszamy do przytulnego trzygwiazdkowego hotelu, usytuowanego tuż przy wyciągu narciarskim na zboczach masywu Carosello. Od ścisłego centrum miasteczka dzieli go odległość ok. 10 minut.

Pokoje: Hotel oddaje do dyspozycji gości wygodne pokoje urządzone w klasycznym, alpejskim stylu, w większości z balkonem. W każdym pokoju znajduje się łazienka i suszarką do włosów, a także TV-SAT.

Wyżywienie: Dania serwowane w hotelowej restauracji przygotowywane są w oparciu o regionalne, tradycyjne receptury, jak również typowo włoskie przepisy. Śniadania podawane są w formie bufetu. Obiadokolacja składa się z trzech dań: pierwszego i drugiego (każdorazowo wybór z dwóch propozycji), a także deseru. Na terenie hotelu prowadzona jest także niewielka pizzeria, dostępna również dla klientów z zewnątrz.

Atrakcje po nartach: Wieczory po nartach można spędzić na odpoczynku w hotelowym barze, degustując rozmaite gatunki wina pochodzące z doskonale zaopatrzonej piwniczki.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 0.65 km Livigno
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.