Zimowe Eldorado dla miłośników białego szaleństwa

Austria ‣ Ski Amadé - narciarski raj w sercu Ziemi Salzburskiej


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY WYCIECZKI I CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

6-dniowy program Ski Amadé

Ski Amadé - jeden karnet, 270 wyciągów i 760 km wspaniałych tras w sercu Ziemi Salzburskiej. Znane ośrodki narciarskie, wyjątkowe atrakcje, baseny termalne - zapraszamy do urlopowego raju z ucztą dla wszystkich zmysłów.

Wędrówka z pochodniami w cieniu skoczni

Wędrówka z pochodniami w cieniu skoczni

Zapraszamy na spokojny spacer w świetle pochodni, połączony ze zwiedzaniem najbliższej okolicy. Podczas spaceru udamy się m.in. pod skocznię w Bischofshofen, na której odbywa się Turniej Czterech Skoczni. 

Kompleks wellness Therme Amadé

Kompleks wellness Therme Amadé

Zapraszamy do kompleksu wellness, gdzie można wypocząć i zrelaksować się po intensywnym narciarskim dniu. W jego skład wchodzą nie tylko różnorodne baseny, ale również sauny i bogate zaplecze wellness. Baseny znajdują się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu, natomiast "Świat Saun" obejmuje saunę solną, sosnową, łaźnię turecką, grotę parową oraz imponujące sauny widokowe.

Spotkanie z folklorem salzburskim

Spotkanie z folklorem salzburskim

Zachęcamy do udziału w niezapomnianym wieczorze salzburskim, podczas którego wystąpi grupa folklorystyczna prezentująca tradycyjną muzykę i śpiew - tak typowe dla kultury tego regionu. Taki występ to nie tylko możliwość poznania zwyczajów i tradycji tutejszych mieszkańców, ale przede wszystkim doskonała zabawa i miło spędzony czas.

Świat term i saun Alpentherme

Świat term i saun Alpentherme

Zapraszamy do spędzenia popołudnia w termach alpejskich Bad Hofgastein. Świat Relaksu oferuje wewnętrzny i zewnętrzny basen z wodą o działaniu leczniczym, basen sportowy oraz pomieszczenie relaksacyjne. W Świecie Saun znajduje się natomiast kilka rodzajów saun, w tym łaźnia parowa, kabina na podczerwień, a na zewnątrz 3 różne sauny oraz oddzielny basen z wodą termalną.

Eisstockschiessen / Asphaltschiessen

Eisstockschiessen / Asphaltschiessen

Eisstockschiessen to rodzaj dyscypliny sportowej, który powstał w Alpach i stanowi doskonałą rozrywkę dla osób w każdym wieku. W grze uczestniczą dwie drużyny liczące po kilku graczy, a jej celem jest rzucanie specjalnie przygotowanymi kamieniami po lodowym torze. Jeśli warunki atmosferyczne będą niekorzystne zabawa odbędzie się na torze asfaltowym.

Ski safari w renomowanych ośrodkach Ski Amadé

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.